O FIRME

Firma KRAL

Firma KRAL bola založená v roku 1992 ako obchodná firma pánom Milanom Králom, jediným zakladateľom a majiteľom. Vďaka tomu, že dopyt po pracovnej obuvi stále narastal, sa firma 9. mája 1995 transformovala na výrobnú firmu. Výroba sa začala realizovať v provizórnych prenajatých priestoroch s počtom zamestnancov 12. V priebehu desiatich rokov firma zaznamenala obrovský rozmach vo výrobnej oblasti.

V súčasnej dobe vytvárame pracovné príležitosti pre 150 zamestnancov vo vlastných výrobných priestoroch na Nemocničnej ceste v Partizánskom.

Viac než 100 vzorov pracovnej obuvi sa vyrába kvalitnou špičkovou technológiou na poloautomatických a plnoautomatických nástrekových systémoch.

Naša ročná kapacita je približne 500 000 párov obuvi. Z tohto množstva 85% exportujeme a 15% predávame na Slovenskom trhu.

Mimo výroby usňovej obuvi realizujeme aj vlastnú výrobu celogumovej, gumofilcovej obuvi a výrobu gumových podošiev.
Dopyt po zlepšovaní technológií a výrobných postupov narastá, čím sme zahájili výrobu pracovnej a bezpečnostnej obuvi s priamym nástrekom dvojhustotných polyuretánových podošiev, pre ktoré sú vlastnosti ako olejovzdornosť a antistatika bežným štandardom.

Medzi ďalšími novinkami v našej kolekcii sa vyníma obuv ESD (obuv odolná voči elektrostatickým výbojom), ktorú vyrábame v čiernom i bielom prevedení. Taktiež novinkou pre našu produkciu je kanada s materiálmi proti prerezaniu motorovou pílou.

Snaha priblížiť sa zákazníkovi a jeho potrebám nás neustále ženie vpred, vďaka čomu sme stále jedným z najúspešnejších výrobcov obuvi so 100% kapitálom zo Slovenskej republiky.

Pevne veríme, že Vás naše modely ako záruka kvality a dizajnu zaujmú a pri výbere vhodného výrobcu bude firma KRAL pre Vás jedinečným partnerom.
o firme 1 o firme 2 o firme 3 o firme 4 o firme 5 o firme 6
ciara

Aktuality

panacik Nová kolekcia
Nová kolekcia zdravotníckych modelov
o firme 1 o firme 2
o firme 3 o firme 4
o firme 5 o firme 6